Drogas brīvprātīgie māca jaunos roku mazgāšanas ekspertus

 

Drogas brīvprātīgie māca jaunos roku mazgāšanas ekspertus

Jau trīs gadus AS Drogas darbinieki brīvprātīgi dodas uz bērnu dārziem visā Latvijā, lai aktualizētu roku mazgāšanas svarīgumu. Šo gadu gaitā radīti izglītojoši materiāli, īpaši tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, priekšnesums par pareizu roku mazgāšanu, mājas lapa, kurā atrast visus materiālus un citu noderīgu informāciju, sarīkoti konkursi Latvijas bērnu dārziem un pat bijusi dalība bērnu raidījumā „Kas te? Es te!”.

Turpinot projekta attīstību un meklējot aizvien jaunus izglītošanas veidus, 2016.gada rudenī roku mazgāšanas soļi tika mācīti vienai bērnu dārza grupiņai 8 nedēļas pēc kārtas, lai tādējādi nostiprinātu bērnu zināšanas un viņi varētu kļūt par šīs svarīgās iemaņas vēstnešiem saviem draugiem un ģimenes locekļiem.

Apciemojot bērnus, katru reizi tika kopīgi veikti saistoši metodiķu izstrādāti roku mazgāšanas uzdevumi – bērni mācījās roku mazgāšanas dziesmas vārdus, taisīja ziepes un apsveikuma kartītes, veica vienkāršus eksperimentus, simulējot mikrobu bēgšanu no ziepēm utt. Katru reizi tika atkārtoti arī roku mazgāšanas soļi, līdz ar to projekta finālā bērni paši varēja iejusties Ziepju Burbulītes un Negantā Mikroba tēlos, lai sniegtu priekšnesumu bērniem citās grupiņās.

 



Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekts Drogas