Drogas darbinieki sāk apciemot Latvijas bērnudārzus

 

Drogas darbinieki sāk apciemot Latvijas bērnudārzus

Šonedēļ projektā iesaistītie Drogas darbinieki sākuši ciemoties savas pilsētas bērnudārziņos, lai nospēlētu Ziepju Burbulītes un Negantā Mikroba priekšnesumu vai nodotu dārziņam sagatavos materiālus – ziepītes ar informatīvajām uzlīmēm, pareizas roku mazgāšanas plakātus, trafaretus un uzlīmes.

Lūk, ko par ciemošanos Liepājas pirmskolas izglītības iestādē „Delfīns” saka Ilze Strazdiņa, vecākā pārdevēja-konsultante no veikala Drogas Liepājā, Jaunās Ostmalas 3/5.

„Es jau esmu bijusi brīvprātīgā vairākos projektos Liepājā, tādēļ tiklīdz uzzināju par to, ka mūsu uzņēmums piedāvā iespēju piedalīties arī šajā foršajā notikumā, biju ļoti priecīga pieteikties. Esmu bijusi un vēl joprojām esmu brīvprātīgā, jo tas sniedz brīnišķīgu pieredzi, ir iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem, bet pašu lielāko gandarījumu sniedz sirds prieks, vai tas ir brīdis, kad kāds mazs bērniņš pienāk man klāt un no visas sirds pasaka paldies, vai tā ir līdzcilvēku laime ko redzi, tas ir tas, kas sniedz man gandarījuma sajūtu un vārdiem neizsakāmu sirds siltumu.

Mani lielie palīgi Drogas korporatīvās sociālās atbildības projektā „Roku mazgāšanas diena 2015” bija mūsu veikala vadītāja Evija Vitkus, kura attēloja Neganto Mikrobu, un viena no manām kolēģēm – vecākā pārdevēja-konsultante Baiba Ārgale. Viņa bija fotogrāfs un mana „labā roka”, bet es biju smaržīgais un gaisīgais Ziepju Burbulītis.

Es un manas kolēģes sakām lielu, lielu paldies par sniegto iespēju piedalīties šajā projektā, par iespēju attēlot šos pozitīvos un smaidu raisošos tēlus. Arī dārziņa vadītāja, audzinātājas, bērniņi saka sirsnīgu paldies, ka apmeklējām tieši viņus, interesanti un pozitīvi mācījām pareizi mazgāt rociņas un par sarūpētajām dāvanām. Paldies!”Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekts Drogas