Medijiem prezentēta mājas lapa www.mazgarokas.lv

 

Medijiem prezentēta mājas lapa www.mazgarokas.lv

Šodien medijiem, projektā „Roku mazgāšanas diena Latvijā” iesaistītajiem Drogas darbiniekiem un viņu bērniem, kā arī atbalstītājiem tika prezentēta jaunā mājas lapa www.mazgarokas.lv, kā arī sniegts atraktīvais Ziepju Burbulītes un Negantā Mikroba priekšnesums par pareizu roku mazgāšanu.

Par regulāru un pareizu roku mazgāšanas nepieciešamību stāstīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Infekciju kontroles dienesta vadītāja Dace Rasmane: „Uz mūsu rokām atrodami daudz un dažādi slimību ierosinātāji. Sabiedriskās vietās – transportā, skolās, bērnudārzos un mūsu darba vietās – norit intensīva cilvēku aprite. Nemazgājot rokas, būtiski pieaug iespēja saslimt ar dažādu ierosinātāju izraisītām infekcijas slimībām. Kā lieliem, tā maziem jāmācās saprast, ka roku mazgāšana nav tikai kaitinošs atgādinājums, bet ir iespēja visvienkāršākajā veidā pasargāt sevi vai izglābt kāda dzīvību.”

Savukārt Madara Juška, Drogas Personāla un komunikāciju direktore, un Elīna Junolainena, Drogas sabiedrisko attiecību speciāliste, informēja par pērn sākto Drogas korporatīvās sociālās atbildības projektu „Roku mazgāšanas diena” un šogad plānotajiem pasākumiem, piemēram, ciemošanos Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā 15.oktobrī un iespēju pieteikties priekšnesumam savā dārziņā.Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekts Drogas