Uzzini, kurš slēpjas aiz Negantā Mikroba!

 

Uzzini, kurš slēpjas aiz Negantā Mikroba!

Neatņemama projekta „Roku mazgāšanas diena Latvijā” daļa ir atraktīvie tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs. Tos 2014. gadā uzzīmēja daudzbērnu māmiņa Zinta Krakopa, kura ar lielu prieku palīdzēja atbalstīt projektu un tā mērķi.

Abus tēlus gan pērn, gan šogad paredzētajos priekšnesumos iemieso Drogas pārstāvji – gandrīz katru reizi apciemojot savas pilsētas bērnudārzus Ziepju Burbulīte un Mikrobs ir kāds cits darbinieks. Taču ļoti bieži šīs abas lomas spēlē divas talantīgas un atsaucīgas Drogas darbinieces  – viņas redzamas gan radītajā mācību video, gan raidījumā „Kas te? Es te!”, gan 13. oktobrī notikušajā mediju pasākumā. Šajā rakstā aicinām iepazīties ar Negantā Mikroba atveidotāju Kristīni Maskaviču!


Kristīne Maskaviča ir veikala Drogas Valmierā, Rīgas ielā 20, vadītāja un trīs bērnu māmiņa, kura kļuvusi par Valmieras slavenību :) Viņu satiekot uz ielas, bērni sveicina „Čau, Mikrob!”

Kristīnes karjeras gaitas veikalu tīklā Drogas sākās 2003. gadā kā pārdevējai-konsultantei. Pēc pusgada viņa kļuva par vecāko pārdevēju-konsultanti un jau 2005. gadā sāka pildīt veikala vadītājas pienākumus.

Projekta pirmajā gadā viņa tika atzīta par labāko un aktīvāko no brīvprātīgi iesaistītajiem dalībniekiem un ne velti – Kristīne projektā iesaistīja kaimiņu, kurš palīdzēja no Rīgas uz Valmieru atvest ziepītes bērnudārziem, savus bērnus lika pie darba ziepīšu aplīmēšanā ar informatīvajām uzlīmēm, sarunāja Ziepju Burbulītes un  Negantā Mikroba ciemošanos Valmieras bērnudārzos, kā arī informēja Valmieras medijus par projektu. Ar lepnumu varam teikt, ka Kristīne ir lieliska darbiniece, trīs burvīgu bērnu māmiņa un aktīva Valmieras iedzīvotāja!

Kristīne saka: „Vēlos pateikt lielu paldies Drogām par doto iespēju piedalīties šāda veida projektā. Manuprāt, šis projekts ir ļoti cēls un jauks. Man prieks, ka tas norisinājās arī mūsu pilsētā un par to uzrakstīja arī vietējais laikraksts „Liesma”, informācija bija pieejama arī Valmieras pilsētas mājas lapā un Valmieras bērnu dārza mājas lapā. Arī mani trīs bērni labprāt piedalījās, aplīmējot ziepītes un fotosesijas laikā pūšot ziepju burbuļus. Gandarījums, ka esam iedvesmojuši daudzus bērnus rokas mazgāt pareizi!” Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekts Drogas